Білий дім критикує Сі за «повторювання» російської пропаганди

22 березня. Todaysdays. У Білому домі розкритикували главу Китаю Сі Цзіньпіна за «повторювання» позиції рф. Про це повідомив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США у Білому домі Джон Кірбі під час брифінгу 21 березня, пише Todaysdays.

Деталі

Кірбі також розкритикував Сі за те, що він полетів «аж до москви», так і не поговоривши із Президентом України Володимиром Зеленським.

«І він і його режим продовжують повторювати російську пропаганду, що це якась війна Заходу проти росії, що це якась екзистенційна загроза пану путіну, — сказав Кірбі. — Це просто купа дурниць. Україна нікому не загрожувала, тим більше росії».

Кірбі сказав, що Сі міг би продемонструвати неупередженість Китаю, «якщо він бажає говорити з президентом Зеленським і бажає отримати іншу сторону, і якщо будь-які майбутні переговори можуть включати українські погляди та точку зору».

Доповнення

У москві 20-22 березня перебував з візитом глава Китаю Сі Цзіньпін.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: