Парламент Ісландії визнав Голодомор геноцидом українського народу

23 березня. Todaysdays. Парламент Ісландії визнав Голодомор геноцидом українського народу. Про це повідомила голова МЗС країни Тордіс Колбрун Рейкфіорд Гільфадоттір у Twitter, пише Todaysdays.

Цитата

«Сьогодні Альтинг (парламент Ісландії — ред.) визнав штучний голод зими 1932-1933 років геноцидом, вчиненим тоталітарним урядом у москві проти народу України», — повідомила голова МЗС Ісландії.

Доповнення

На рішення уже відреагував Президент Володимир Зеленський та голова МЗС Дмитро Кулеба.

«Вдячний Ісландії за визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом українського народу, за вшанування пам’яті мільйонів українців, убитих московським режимом. Це чіткий сигнал, що такі злочини не залишаються безкарними і не мають терміну давності», — написав Зеленський у Twitter.

«Я глибоко вдячний Ісландії за визнання Голодомору 1932-1933 років геноцидом одностайним голосуванням Альтингу. Український народ завжди буде цінувати щиру солідарність і повагу Ісландії до мільйонів жертв Голодомору», — зазначив Кулеба у Twitter.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: