Словаччина відправила Україні перші чотири винищувачі — міністр оборони

23 березня. Todaysdays. Перші чотири винищувачі МіГ-29 були передані ЗСУ та вже залишили територію Словаччини. Про це повідомив міністр оборони Словаччини Ярослав Надь у Facebook, передає Todaysdays.

Цитата

«Перші чотири винищувачі МіГ-29 були благополучно передані ЗСУ та вже залишили територію Словацької Республіки», — написав Надь.

За його словами, трансфер було здійснено українськими льотчиками у координації з ВПС Словаччини та іншими складовими, що забезпечило безпеку чи необхідну документацію.

«У найближчі тижні літаки, що залишилися, будуть передані Україні, проте з експлуатаційних причин жодної додаткової інформації заздалегідь не надамо», — додав він.

Доповнення

Міністр оборони Словаччини Ярослав Надь підтверджував раніше, що Польща погодилась на спільну передачу МіГ-29 Україні.

Речник Повітряних Сил ЗСУ Юрій Ігнат повідомляв, що винищувачі МіГ-29, які Україна отримає від Польщі та Словаччини, є застарілою радянською технікою, яка здатна збивати лише невеликий відсоток повітряних цілей.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: