Хорватія готова допомогти Україні в розмінуванні та ветеранській політиці — прем’єр

По | 31.03.2023

31 березня. Todaysdays. Хорватія готова допомогти Україні у питаннях гуманітарного розмінювання та реабілітації ветеранів. Про це повідомив прем’єр країни Андрей Пленкович під час зустрічі з українським колегою Денисом Шмигалем у Києві, інформує Todaysdays з посиланням на сайт Кабміну. 

Деталі

Пленкович відзначив, що Хорватія готова допомогти у питанні реабілітації ветеранів, відновленні, захисті культурної спадщини від війни. Крім того, Загреб на рівні Європейської комісії готує ініціативи щодо допомоги Києву у гуманітарному розмінуванні.

У відповідь Шмигаль подякував хорватській стороні за візит та послідовну підтримку протягом усієї повномасштабної агресії росії. Він наголосив, що Україна «надзвичайно цінує допомогу» країні, зокрема подякував за намір передати вертольоти Мі-8.

Цитата

«Хорватія — держава, яка попри складний шлях повоєнного відновлення, успішно повноцінно інтегрувалася до ЄС. Для нас є надзвичайно цінним ваш досвід у сфері євроінтеграції, повоєнному відновленні, ветеранській політиці, розмінуванні», — сказав український прем’єр.

Нагадаємо

Сьогодні, 31 березня, в Україну з візитом прибули прем’єр-міністр Словаччини Едуард Хегер, прем’єр-міністр Хорватії Андрей Пленкович та прем’єр-міністр Словенії Роберт Голоб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *