Кулеба: 45 країн ОБСЄ ініціювали розслідування щодо викрадення дітей росією

По | 30.03.2023

30 березня. Todaysdays. 45 країн ОБСЄ ініціювали використання так званого Московського механізму для вирішення проблеми примусового переміщення українських дітей росією. Про це повідомив міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба, передає Todaysdays.

Цитата

«Я вітаю ініціювання 45 державами ОБСЄ Московського механізму для вирішення проблеми примусового переміщення українських дітей росією. Нам потрібні рішучі спільні дії, щоб припинити цю практику геноциду, повернути дітей в Україну та забезпечити притягнення винних до відповідальності», — написав Кулеба.

Доповнення

Міжнародний кримінальний суд видав ордер на арешт президента росії володимира путіна. Відтепер російський президент має офіційний статус підозрюваного у скоєнні міжнародного злочину – незаконної депортації та переміщення українських дітей.

Раніше

Віце-прем’єр-міністр України Ірина Верещук заявила, що Україна готова забрати депортованих росією українських дітей-сиріт на кордоні рф з будь-якою країною ЄС. Вона уточнила, що наразі процес повернення відбувається точково. Він дуже складний і довготривалий

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *