Закарпаття: на річці Боржава виявили 45-метровий сміттєвий затор

По | 31.03.2023

КИЇВ. 31 березня. Todaysdays. На річці Боржава Закарпатьскої області під час обстеження виявили 45-метровий сміттєвий затор. Про це повідомив першоий заступник голови Закарпатської ОВА Мирослав Білецький, пише Todaysdays.

Цитата

«Експерти Басейнового управління водних ресурсів річки Тиса виявили один великий затор довжиною близько 45 м на р. Боржава в межах с. Нижні Ремети, який утворився із двох менших, що їх зафіксували ще в лютому. Поки не спав рівень води у руслі, розчистити їх не було можливості», — повідомив Білецький.

Додамо

За словами заступник голови Закарпатської ОВА, ще один сміттєвий затор утворився на р. Іршава біля с. Кам’янське. Це призвело до засмічення нижньої частини каналу К-1, який відводить надлишковий поверхневий стік з території місцевого підприємства, що займається садівництвом.

«Спільними зусиллями … днями вдалося ліквідувати затор та розчистити гирло каналу від повалених дерев і побутового сміття», — додав Білецький.

Водночас на берегах р. Ріка у межах смт Міжгір’я зафіксували несанкціоновані сміттєзвалища, «які також слід розчистити».

Обстеження водойм області тривають.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: На Закарпаття вночі обрушилася негода: дісталося Ужгороду

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *