ЦНС: на ТОТ росіяни починають відчувати гострий кадровий «голод»

По | 10.04.2023

КИЇВ. 10 квітня. Todaysdays. Попри ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України, окупантам починає не вистачати з фахівців середньої ланки, передає Todaysdays з посиланням на Центр національного спротиву.

Цитата

«Попри ротації російських працівників різних сфер на тимчасово окуповані території України – в окупантів залишаються проблеми з фахівцями середньої ланки», — зазначають у Центрі спротиву.

Деталі

Також у Центрі національного спротиву наголосили, що «після невдалих спроб росіян залучити місцеве населення до співпраці, вони налагодили систему «відряджень» на ТОТ працівників з рф».

Більшу частину керівних посад в окупаційних адміністраціях та структурах майже зайняли росіяни, зазначають у ЦНС.

Натомість в окупантів є серйозні проблеми з працівників середньої ланки.

«Росіяни постійно шукають працівників серед місцевих, проте це не працює і окупанти мусять застосовувати значно важчий та ресурсно дорожчий процес “відряджень” на ТОТ працівників з рф», — йдеться у повідомленні.

За інформацією, гауляйтери відчувають наростання напруги й для того, «аби ті колаборанти, які вже працюють на росіян, не втекли, в них вилучають закордонні паспорти». Подібні дії почали застосовувати щодо колаборантів у Мелітополі.

У Центрі національного спротиву закликали місцевих колаборантів вже піти на співпрацю з українськими силами оборони, щоб збільшити свої шанси залишитись живими.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загарбники знайшли новий інструмент спонукання населення до отримання паспортів рф — ЦНС

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *