Держсекретар США: питання Криму мають вирішити українці

По | 07.04.2023

7 квітня. Todaysdays. Держсекретар США Ентоні Блінкен заявив, що рішення про повернення Криму має приймати Україна, пише Todaysdays з посиланням на tagesschau.

Цитата

«Україна є демократією. Президент Володимир Зеленський несе відповідальність за керівництво країною», — сказав Блінкен, повідомляє медіагрупа Funke.

«Але він також має бути відкритим до волі українців», — зазначив він.

США разом з багатьма іншими країнами пообіцяли підтримувати Україну та захищати її територіальну цілісність, суверенітет і незалежність. «Це включає контрнаступ, який, ймовірно, розпочнеться найближчими тижнями», — сказав держсекретар США.

Раніше

Financial Times повідомило з посиланням на слова заступника керівника ОП Андрія Сибіги, що Україна готова обговорювати з росією питання тимчасово окупованого Криму, якщо українські військові досягнуть адмінмежі півострова. Видання назвало такі коментарі «найбільш відвертою заявою» про зацікавленість Києва в переговорах з квітня 2022 року.

Згодом Сибіга уточнив, що переговори щодо Криму — це лише імовірна опція, але мета залишається єдиною — повернення Криму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *