Документи Пентагону, які проникли до мережі, можуть виявитися підробкою — Кібрі

По | 18.04.2023

18 квітня. Todaysdays. Секретні документи Пентагону можуть бути підробленими, про це заявив координатор зі стратегічних комунікацій Ради національної безпеки США Джон Кірбі, передає Todaysdays з посиланням на сторінку у Twitter журналіста Саймона Атеби.

Деталі

Кібрі зазначив, що «злиті» документи Пентагону можуть включати неповну інформацію, і навіть бути підробкою. Це пояснюється тим, вони не відображають останні розвіддані США.

«Джо Байден серйозно відноситься до зусиль США по захисту секретів», — додав Кірбі.

Нагадаємо

Згідно зі скриншотами дописів, які переглянуло CNN, документи з’явилися в мережі минулого місяця на платформі Discord. Дописи містять фотографії зім’ятих документів, покладених на журнали та оточених іншими випадковими предметами. Секретні документи, які з’явилися в соціальних мережах останніми тижнями, розкривають інформацію з цілої низки тем, від оцінок США війни в Україні до розвідувальних даних, зібраних про дипломатичних союзників.

Міністр оборони України Олексій Резніков припустив, що витік є «спеціальною психологічною операцією», яка, на його думку, була організована «росією та її союзниками та симпатиками». Він також заперечив наявність солдатів НАТО в Україні, про що ймовірно йдеться в деяких «секретних документах».

Міністр оборони США Ллойд Остін заявив, що Сполучені Штати не зупиняться, поки не дізнаються, як у мережі з’явився «витік».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *