Госпіталізованого Берлусконі перевели з реанімації до звичайної палати

По | 17.04.2023

КИЇВ. 17 квітня. Todaysdays. Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі залишає відділення інтенсивної терапії лікарні Сан-Раффаеле в Мілані для переведення у звичайну палату, передає Todaysdays з посиланням на ANSA.

Деталі

Після 12 днів в реанімації через легенву інфекцію Сільвіо Берлусконі переводять у звичайну палату у зв’язку з покращенням стану.

Паоло Берлусконі, який прибув до лікарні Сан-Раффаеле в Мілані, щоб відвідати свого брата, відповів «так», усміхаючись і киваючи тим, хто питав його про переведення італійського експрем’єра з відділення інтенсивної терапії.

З вікна машини він показав репортерам великий палець вгору, сказавши, що «все гаразд».

Доповнення

На посаді прем’єр-міністра Берлусконі очолював три італійські уряди з 1994 по 2011 рік. В останні роки у нього спостерігалось погіршення здоров’я.

Нагадаємо

86-річний медіа-магнат був терміново доставлений до міланської лікарні Сан-Раффаеле в середу 5 квітня та лікувався у відділенні інтенсивної терапії, що викликало припущення, що його життя може бути під загрозою, і привернуло до його ліжка потік родини та друзів. Пізніше лікарі виявили, що Берлусконі «впродовж деякого часу» страждав на хронічний мієломоноцитарний лейкоз (ХМЛ) і нещодавно у нього розвинулася легенева інфекція.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *