Є вірогідність, що «вагнер» змушує мобілізованих росіян підписувати з ним контракт — ISW

По | 17.04.2023

КИЇВ. 17 квітня. Todaysdays. Можливо, приватна військова компанія «вагнер» намагається змушувати мобілізованих росіян підписувати з ними контракти, про це повідомили в Інституті вивчення війни, передає Todaysdays.

Деталі

Аналітики ISW говорять, що ПВК «вагнер», ймовірно, намагається змусити мобілізованих російських військовослужбовців підписати контракти з ними, з метою компенсування втрат на війні в Україні.

Мобілізовані військовослужбовці з Московської та Івановської областей у публічній скарзі, опублікованій 16 квітня, стверджують, що «вагнер» змусила 170 мобілізованих підписати контракти з ПВК, говорять аналітики Інституту.

«Російські джерела раніше стверджували, що 100 мобілізованих у Луганській області зникли 7 квітня після того, як відмовилися підписати контракти з «вагнером», а на відеозаписі з геолокацією, опублікованому 11 квітня, видно, як співробітники «Вагнера» затримують мобілізованих у Кадіївці, перш ніж відвезти їх на невідомий полігон», — зазначають в ISW.

Аналітики також повідомили, що: «Міністерство оборони (МО) Росії може дозволити мобілізованому персоналу виконувати свої службові обов’язки, підписавши контракти з групою «Вагнер», хоча статус мобілізованого персоналу, спочатку закріпленого за звичайними російськими частинами, які підписали контракти з «Вагнером», незрозумілий».

Інформація про те, що «вагнер» має погано підготовлений мобілізований склад, на додаток до зміни підходу до обміну полоненими, свідчать про те, що у приватній військовій компанії «вагнер» зростає потреба у все більшій необхідності в живій силі, підсумували в ISW.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: ISW: вірогідно, військове командування рф все більше перекладає відповідальність за наступальні операції в Україні на ПДВ

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *