Ізраїль завдав ударів по Лівану та Газі після ракетного обстрілу

По | 07.04.2023

КИЇВ. 7 квітня. Todaysdays. Ізраїль завдав ударів по об’єктах, що належать палестинському бойовому угрупуванню ХАМАС на півдні Лівану, і вранці в п’ятницю завдав серії авіаударів у відповідь у секторі Газа, за даними Армії оборони Ізраїлю (ЦАХАЛ), пише Todaysdays.

Деталі

Новинне видання Al-Manar, яке підтримує ліванське бойове угруповання «Хезболла», повідомило, що три ізраїльські удари було завдано по відкритій території в регіоні Тір, і що ізраїльські літаки, схоже, покинули повітряний простір Лівану.

Запуски відбулися через кілька годин після того, як десятки ракет були випущені з Лівану на територію Ізраїлю, ізраїльські військові звинувачують у цьому палестинських бойовиків.

«Армія оборони Ізраїлю завдала ударів по цілям, у тому числі по терористичній інфраструктурі, що належать ХАМАСу на півдні Лівану. ЦАХАЛ не дозволить терористичній організації ХАМАС діяти з території Лівану і покладатиме на державу Ліван відповідальність за кожен спрямований вогонь із її території», — ідеться в заяві ЦАХАЛу.

ХАМАС відповів у заяві, яку цитує CNN в п’ятницю, засудивши удари та висловивши «солідарність з ліванським народом». В окремій заяві він також засудив удари Ізраїлю по сектору Газа.

Раніше

У серії заяв ЦАХАЛу йшлося, що його винищувачі завдали ударів по кількох об’єктах ХАМАС з виробництва зброї, підземного збройового комплексу та «терористичним» тунелям у Бейт-Хануні та Хан-Юнісі. Безпілотник ЦАХАЛу також вразив великокаліберний кулемет у північній частині сектора Газа, який використовувався для обстрілу літаків ЦАХАЛу та території Ізраїлю.

Перед цим Армія оборони Ізраїлю інформувала, що раніше з півдня Лівану по Західній та Верхній Галілеї було випущено 34 ракети. За даними ЦАХАЛу, система ППО “Залізний купол” перехопила 25 снарядів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *