«Я виживу»: Берлусконі прокоментував свою хворобу

По | 07.04.2023

КИЇВ. 7 квітня. Todaysdays. Колишній прем’єр-міністр Італії Сільвіо Берлусконі заявив, що вірить, що подолає легеневу інфекцію, спричинену хронічним лейкозом, через яку його було госпіталізовано до реанімації, повідомила у п’ятницю італійська газета Il Giornale, передає Todaysdays.

Цитата

«Це складно, але я впораюся ще раз, я виживу», — сказав 86-річний медіа-магнат у телефонній розмові з головним редактором Il Giornale Аугусто Мінзоліні.

«Мені вдалося навіть у делікатних і складних ситуаціях взяти себе в руки», — додав Берлусконі.

Газета опублікувала на першій шпальті фотографію Берлусконі із заголовком «Я не здамся».

Деталі

Медіамагнат і триразовий прем’єр провів другу ніч поспіль у реанімації в міланській лікарні Сан-Раффаеле, де його лікарі в четвер заявили, що у нього лейкемія, але рак клітин крові перебуває у «стійкій хронічній фазі». У середу Берлусконі був госпіталізований до відділення інтенсивної терапії.

Лікарі повідомили, що лейкемія, що вразила Берлусконі, зазвичай з’являється у людей похилого віку та характеризується збільшенням кількості лейкоцитів, відомих як моноцити.

Додамо

В останні роки Берлусконі страждав від численних проблем зі здоров’ям, включаючи хвороби серця та COVID-19 у 2020 році, внаслідок чого він був госпіталізований у критичному стані з пневмонією.

Протягом багатьох років він користується вживленим кардіостимулятором, а у 2016 році він переніс операцію на серці із заміни аортального клапана і кілька десятиліть тому переміг рак простати.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *