«Ми повинні боротися до останнього з них або до останнього з нас» – посол Пристайко

По | 09.04.2023

9 квітня. Todaysdays. Надзвичайний і повноважний посол України у Великій Британії Вадим Пристайко заявив, що Україна повинна битися до останнього з росіян або до останнього з українців за свої території. Про це він сказав в інтерв’ю Daily Express, передає Todaysdays.

Цитата

«Для нас є одне рішення — росіяни повинні піти з наших земель. Тому ми повинні битися до останнього з них або, на жаль, до останнього з нас», — сказав Пристайко.

Він скептично поставився до повідомлень про те, що Україна може бути готовою поступитися Кримом під час мирних переговорів, і наполіг на тому, що росія повинна спочатку піти з усієї української території.

Посол також заявив, що Україна в рамках мобілізації набрала щонайменше мільйон осіб.

За його словами, 40-тисячні «штурмові бригади» готуються до весняного контрнаступу.

«Я хотів би зазначити, що ми мобілізували мільйон осіб», — розповів Пристайко.

Крім того, Пристайко прокоментував втрати України.

«Нашою політикою з самого початку було не обговорювати наші втрати. Коли війна закінчиться, ми визнаємо це. Я думаю, це буде жахлива цифра. Але в цьому ми знову відрізняємося від росіян. Кожне українське життя для нас дороге».

Доповнення

Україна готова обговорювати з росією питання тимчасово окупованого Криму, якщо українські військові досягнуть кордону півострова. Про це заявив заступник керівника Офісу Президента Андрій Сибіга в коментарі Financial Times, що видання назвало «найвідвертішою заявою» про зацікавленість Києва в переговорах з квітня 2022 року.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *