МО Братинії: командувач повітряно-десантних військ рф повернув собі головну роль у війні проти України

По | 16.04.2023

КИЇВ. 16 квітня. Todaysdays. Командувач Повітряно-десантних військ рф (ВДВ) генерал Михайло Теплінський, ймовірно, повернув собі «головну роль» у війні проти України після того, як був звільнений у січні 2023 року. ВДВ відновили ключову місію в битві за Бахмут Донецької області, йдеться в останньому звіті розвідки Міністерства оборони Великої Британії, передає Todaysdays. 

Цитата

«Генерал-полковник Михайло Теплінський, командувач Корпусом повітряно-десантних військ росії (ВДВ), швидше за все, повернувся до головної ролі в Україні. Раніше він був звільнений в січні 2023 року. Теплінський, ймовірно, один із небагатьох старших російських генералів, якого поважають рядові», — повідомляють розвідники.

Деталі

Зазначається, що «нещодавня бурхлива кар’єра» Теплінського свідчить про сильну напругу між фракціями в російському Генштабі щодо військового підходу росії в Україні. Розвідники вважать, що навряд чи компетенція генерала обмежуватиметься підрозділами ВДВ, але він, швидше за все, сприятиме «традиційній ролі» свого корпусу як «елітної».

«Останніми днями Повітряно-десантні війська рф відновили ключову місію в битві за Бахмут і, ймовірно, розпочали нову інтеграцію з термобаричними ракетними установками ТОС-1А в секторі Кремінна», — йдеться в повідомленні.

Нагадаємо

Розвідники МО Британії у звіті 11 квітня зазначили, що росія почала озброювати своїх десантників «важкими вогнеметними системами» після того, як вони зазнали великих втрат в перші місяці війни, щоб, імовірно, знову вивести їх на поле бою в майбутніх наступальних операціях.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *