«Можливо, Крим і не обговорюватиметься»: президент Бразилії виступив з заявою про завершення війни

По | 07.04.2023

7 квітня. Todaysdays. Президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва виступив за припинення війни рф проти України, при цьому зробив заяву, що «можливо, Крим і не обговорюватиметься», пише Todaysdays з посиланням на CNN Brasil.

Цитата

«Чого хоче путін? Він не може утримати територію України. Можливо, Крим і не обговорюватиметься, але щодо нового, куди він вторгся, доведеться переосмислити», — сказав президент Бразилії на сніданку з журналістами.

«Немає жодних підстав для продовження цієї війни. Коли починається війна, ми аналізуємо її так, наче це щось дуже складне, важке і відмінне від нашого повсякденного життя. Я думаю, що цю війну закінчено. Бразилія захищає територіальну цілісність кожної нації, тому ми не погоджуємося з вторгненням росії в Україну», — додав він.

Деталі

За аналізом президента Бразилії, «розвинений світ», особливо Євросоюз та США, не витрачали «багато часу» на мирні переговори на початку війни.

Після зустрічі з канцлером Німеччини Олафом Шольцем у Бразилії на початку лютого Лула відстоював створення «групи країн» для посередництва та пошуку рішення щодо припинення війни в Україні, включаючи Китай, Індонезію та Індію.

«У Китаю є вага, у Бразилії є вага, думаю, Індонезія може брати участь, Індія… Давайте поговоримо з путіним, поговоримо із Зеленським, із Байденом. Спробуймо подивитися, чи зможемо ми знайти групу людей, які не згодні з війною. Не треба війни», — сказав президент країни.

«Одна річ в успіху переговорів полягає в тому, що ви повинні спитати переговорника. Чи торгуватимете ви, щоб будувати, чи торгуватимете, щоб руйнувати? Бо якщо хлопець збирається вести переговори, не бажаючи укладати угоду, не йдіть. Не варто вести переговори», — зазначив він.

Додамо

Видання Le Figaro також наводить слова Лули де Сілви, де той каже: «Зеленський теж не може хотіти всього». «Світ потребує спокою (…) Ми повинні знайти рішення», — сказав президент Бразилії.

Раніше

Посол Бразилії провів зустріч з путіним, щоб підштовхнути мирні переговори щодо України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *