МЗС відповіло президенту Бразилії на заяву про Крим: «Україна не торгує своїми територіями»

По | 07.04.2023

7 квітня. Todaysdays. Будь-які посередницькі зусилля задля відновлення миру в Україні мають базуватися на повазі до суверенітету та повного відновлення територіальної цілісності України. Україна не торгує своїми територіями, заявив речник МЗС Олег Ніколенко у відповідь на заяву президента Бразилії щодо Криму, пише Todaysdays.

Деталі

Ніколенко навів інформацію ЗМІ, з приводу того, що «президент Бразилії пропонує віддати Крим росії, щоб припинити війну».

І відповів: «Україна цінує зусилля Президента Бразилії з пошуку рішення задля припинення російської агресії. Водночас маємо чітко зазначити: Україна не торгує своїми територіями».

Цитата

«Немає жодної юридичної, політичної чи моральної причини, чому ми маємо поступатися хоча би сантиметром української землі. Українська позиція залишається незмінною: будь-які посередницькі зусилля задля відновлення миру в Україні мають базуватися на повазі до суверенітету та повного відновлення територіальної цілісності України відповідно до принципів Статуту ООН», — наголосив речник МЗС України.

Доповнення

У своїй заяві президент Бразилії Луїз Інасіо Лула да Сілва виступив за припинення війни рф проти України, при цьому зробив заяву, що «можливо, Крим і не обговорюватиметься».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *