МЗС засудило виділення окупантами землі в Криму учасникам війни проти України

По | 08.04.2023

8 квітня. Todaysdays. Міністерство закордонних справ України «рішуче засудило» виділення російською окупаційною адміністрацією земельних ділянок в тимчасово окупованому Криму учасникам війни проти України, передає Todaysdays.

Деталі

У заяві вказано, що представники окупаційної адміністрації в Криму ухвалили «нікчемне» рішення та виділяють сотні земельних ділянок російським військовослужбовцям, які брали участь у бойових діях проти України. МЗС наголосило, що «подібні «заохочення» убивцям є злочинними і нікчемними» та будуть скасовані разом з іншими рішеннями, схваленими окупантами на півострові.

Цитата

«Ми твердо переконані, що покласти край свавіллю поки що діючої злочинної окупаційної адміністрації в тимчасово окупованому Криму та відновити законність та правопорядок можливо лише єдиним щляхом – відновленням суверенітету України над Кримським півостровом та усіма іншими тимчасово окупованими територіями України», — йдеться в заяві.

Доповнення

РосЗМІ у п’ятницю, 7 квітня, повідомили, що підконтрольна рф влада Криму хоче почати видачу наказів про надання земельних ділянок учасникам війни проти України. За їх даними, до видачі готові 511 ділянок загальною площею 56 га, які  розташовані у Ліснівському сільському поселенні Сакського району.

Нагадаємо

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов 2 квітня оприлюднив 12 кроків деокупації Криму.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *