Не існує альтернативи Україні в НАТО — Резніков

По | 15.04.2023

КИЇВ. 15 квітня. Todaysdays. Альтернативи Україні в НАТО не існує. Про це під час Чорноморської безпекової конференції Міжнародної Кримської Платформи повідомив міністр оборони України Олексій Резніков, передає Todaysdays.

Цитата

«Потрібна система гарантій-запобіжників, які зведуть до мінімуму бажання вирішувати щось силою. У контексті Чорноморського регіону все очевидно – не існує альтернативи НАТО. Не існує альтернативи Україні в НАТО. Ми довели свою спроможність посилити Альянс і зробили формальні кроки – подали заявку на вступ. Відсутність руху тільки продовжить невизначеність і ризики», — написав Резніков на своїй сторінці у Facebook.

Додамо

Крім того, міністр повідомив, що на полях заходу зустрівся з великим другом України – заступником Генерального секретаря НАТО Мирчею Джоане, який свого часу провів блискучу роботу для забезпечення вступу Румунії до Альянсу. Обговорили актуальні проекти, зокрема, системну участь NSPA у модернізації оборонних закупівель в Україні.

«Готуємо низку дуже конкретних ініціатив до Вільнюського саміту НАТО», — резюмував Резніков.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захист неба, «броньований кулак», забезпечення боєприпасами: Резніков про пріоритети перед новим «Рамштайном»

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *