Окуповані рф території піддаються нападам партизан – британська розвідка

По | 09.04.2023

9 квітня. Todaysdays. Міністерство оборони Великої Британії опублікувало новий звіт, заснований на інформації розвідки. Цього разу йдеться про останнє засідання радбезу рф, на якому йшлося про окуповані росією території України, повідомляє Todaysdays.

5 квітня 2023 року диктатор володимир путін очолив повноцінне засідання ради безпеки росії, яке відбулося вперше з жовтня 2022 року.

Деталі

«Основну доповідь представив міністр внутрішніх справ володимир колокольцев, у ній йшлося про відновлення, правоохоронну діяльність та громадський порядок на незаконно анексованих територіях України», — йдеться у повідомленні британського відомства.

Припускається, що вибір колокольцева основним доповідачем, ймовірно, є спробою кремля показати ситуацію на цих територіях як нормалізовану.

Цитата

«Насправді більша частина території залишається зоною активних бойових дій, піддається нападам партизанів і з надзвичайно обмеженим доступом до основних послуг для багатьох громадян», — оцінює ситуацію британська розвідка.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Загарбники продовжують посилювати контррозвідувальний та поліцейський режим на окупованій території Херсонщини

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *