Пентагон офіційно анонсував «Рамштайн-11»

По | 14.04.2023

14 березня. Todaysdays. Міністр оборони США Ллойд Остін наступного тижня відвідає Швецію, після чого 21 квітня відбудеться зустріч Контактної групи з питань оборони України на авіабазі Рамштайн у Німеччині, повідомили у пресслужбі Пентагону, пише Todaysdays.

Деталі

Очільник Пентагону «наступного тижня вирушить до Швеції та Німеччини, щоб зустрітися зі своїми колегами і прийняти Контактну групу з оборони України».

Зі Швеції «Остін вирушить до Німеччини, де він і голова Об’єднаного комітету начальників штабів генерал Марк Міллі проведуть зустріч Контактної групи оборони України з особистою присутністю на авіабазі Рамштайн». 

У Рамштайн вони, як зазначено, «приєднаються до міністрів оборони і високопоставлених військових чиновників з майже 50 країн світу, щоб обговорити триваючу кризу в Україні та продовжити нашу тісну координацію із забезпечення українського народу засобами, необхідними для захисту від триваючої агресії росії».

Зустріч Контактної групи з оборони України заплановано на 21 квітня.

Доповнення

Це буде одинадцята така зустріч відтоді, як рік тому цю групу було створено після неспровокованого і незаконного вторгнення росії в Україну.

Раніше міністр оборони України Олексій Резніков повідомив, що засідання Контактної групи з питань оборони України «Рамштайн-11» відбудеться фізично на американській авіабазі в Німеччині.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *