Пентагон уклав угоду щодо розширення і модернізації виробництва ракетних установок

По | 15.04.2023

КИЇВ. 15 квітня. Todaysdays. Міністерство оборони США уклало угоду щодо розширення і модернізації виробництва ракетних установок. Про це пише Todaysdays з посиланням на сайт Пентагону.

Цитата

«Управління з розширення виробничих потужностей і визначення пріоритетів інвестицій рухається вперед з відповідною терміновістю, щоб підтримати стратегічні промислові сектори, які мають вирішальне значення для захисту національної безпеки.

Ці критично важливі інвестиції модернізують виробництво ракетного палива та двигунів у Сполучених Штатах, на додаток до створення технічної та кваліфікованої робочої сили та робочих місць на багатьох домашніх підприємствах», – сказала заступник Міністра оборони США Кетлін Хікс.

Деталі

Як зазначається, Пентагон уклав угоду на 215,6 мільйонів доларів з компанією «Aerojet Rocketdyne». Мова йде про розширення і модернізацію виробництва підприємств, які виготовляють «Javelin», «Stinger» і керовані ракети «GMLRS».

«Кошти підуть на модернізацію виробничих процесів на підприємствах компанії, консолідацію виробничих ліній, придбання обладнання, створення систем для обробки даних, а також збільшення виробництва та швидкості доставки «Javelin», «Stinger» та керованої ракетної системи залпового вогню (GMLRS)», — йдеться в повідомленні.

Повідомляється, що кошти виділено на підставі Закону про додаткові асигнування для України.

Нагадаємо

Пентагон офіційно анонсував «Рамштайн-11».

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *