Після війни залишиться лише політичне рішення вступу України в НАТО — Резніков

По | 16.04.2023

16 квітня. Todaysdays. Після російсько-української війни залишиться лише ухвалити політичне рішення щодо вступу України в НАТО. Таку думку висловив міністр оборони Олексій Резніков в інтерв’ю іспанському La Razon, передає Todaysdays.

Цитата

«Ми використовуємо їхні (НАТО, — ред.) стандарти та їхню зброю. Існує велика сумісність у розвідці, навчанні, використанні арсеналу, військовій медицині… Після цієї війни залишиться лише політичне рішення бути членом (Альянсу, — ред.) де-юре. росія є найбільшою загрозою для НАТО на наступні десять років, як було встановлено на Мадридському саміті, і хто, як ми, матимемо прямий досвід боротьби з нею та перемоги над нею. Яка краща причина, ніж це? Ми їм потрібні», — наголосив міністр.

Деталі

Резніков також заперечив присутність військ НАТО, про що йшлося у «витоку секретних документів» США. Він пояснив, що у посольствах країн Альянсу в Києві присутні військові аташе, проте солдатів та офіцерів НАТО на полі бою немає.

«Вони (війська Альянсу, — ред.) нам не потрібні і ми їх не просили. У нас багато людського ресурсу. Я б нічого не змінював, тому що у нас є досвід. Нам потрібна лише зброя та навчання», — резюмував він.

Нагадаємо

Міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про втрати в лавах українських захисників, сказав, що втрати ці значно нижчі, ніж у ворога, і зіставив кількість втрат із кількістю загиблих під час землетрусу в Туреччині.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Не існує альтернативи Україні в НАТО — Резніков

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *