Резніков: втрати серед українських військових значно нижчі, ніж у росіян

По | 16.04.2023

16 квітня. Todaysdays. Міністр оборони України Олексій Резніков, говорячи про втрати в лавах українських захисників, сказав, що втрати ці значно нижчі, ніж у ворога, і зіставив кількість втрат із кількістю загиблих під час трагічного землетрусу в Туреччині. Про це повідомляє Todaysdays посилаючись на слова міністра в інтерв’ю іспанському виданню Larazon.

Цитата

«У нас, звичайно, є жертви, тому що ми на війні. Але їхня кількість значно менша за російські. Я не можу назвати вам цифру, але можу вас запевнити, що загальна кількість менша, ніж кількість загиблих унаслідок землетрусу в Туреччині (близько 50 тисяч осіб — ред.). У тому, що наше головне завдання – зберегти життя наших солдатів, а росія використовує їх як гарматне м’ясо. Це тактика м’ясорубки. Їм все одно», — сказав Резніков.

Міністр додав, що тільки в Бахмуті щодня росія втрачає 500 осіб убитими і пораненими — це по одному батальйону на добу.

«Це варварство», — охарактеризував дії російської верхівки щодо своїх військових Резніков.

Міністр також відзначив брак боєприпасів у ворога.

«Рік тому вони використовували 60 000 артилерійських снарядів на день, сьогодні 20 000. У них теж проблеми з постачанням і тому вони використовують проти нас іранські безпілотники. Це терористична зброя проти мирних жителів», — сказав Резніков.

Додамо

За даними Генштабу ЗСУ, станом на ранок 16 квітня, втрати ворога в особовому складі перевищили 182 тисячі окупантів. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *