Спецтрибунал для росії: Генпрокурор України та Президент Литви на зустрічі обговорили покарання агресора

По | 16.04.2023

КИЇВ. 16 квітня. Todaysdays. Генеральний прокурор України Андрій Костін обговорив з Президентом Литви Ґітанасом Науседою питання створення спеціального трибуналу для рф. Про це пише Todaysdays за інформацією оприлюдненою Офісом генерального прокурора України.

Деталі

Генеральний прокурор Андрій Костін обговорив з Президентом Литви Ґітанасом Науседою питання відповідальності росії за воєнні злочини в Україні та створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії рф. Участь у зустрічі також взяла Генеральна прокурорка Литви Ніда Ґрунскене.

Президент Ґітанас Науседа зазначив, що всі, хто скоювали злочини на території України мають бути покарані.

«Литва й надалі активно підтримуватиме ідею України щодо створення спеціального трибуналу для розслідування злочину агресії росії проти України. Кожен, хто скоював злочини в Україні або віддавав накази про їхнє вчинення, має постати перед судом», — запевнив Науседа.

Андрій Костін наголосив, що для України залишається надзвичайно важливою підтримка Литви у боротьбі з агресором.

«Створення спеціального трибуналу щодо злочину агресії є найбільш ефективним та дієвим механізмом для притягнення керівництва росії до відповідальності за основні міжнародні злочини. Для України надзвичайно важливою є підтримка Литви цієї ініціативи у Генасамблеї ООН», — наголосив Костін за підсумками зустрічі.

Нагадаємо

Президент Литви наклав вето на закон про національні санкції щодо громадян рф і білорусі

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *