У ЄС має бути політична воля: Кулеба прокоментував ймовірність вступу України в Євросоюз

По | 15.04.2023

15 квітня. Todaysdays. Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба коментуючи ймовірність вступу України до ЄС зазначив, що в організації для цього має бути політична воля. Про це він сказав під час прямої трансляції на власній сторінці в Instagram, пише Todaysdays.

Цитата

«Якщо в Європейському Союзі буде воля пройти цей шлях в пришвидшеному режимі, то всі ці переговори і пройдуть в пришвидшеному режимі. У нас така воля є», — зазначив Кулеба.

Деталі

Також, очільник МЗС додав, що деякі країни, так званої, старої Європи розуміють, що з набуттям Україною повноправного членства в ЄС, баланс сил зміниться як в Європарламенті, так і в усьому ЄС.

«Польско-український союз буде здатен перевернути багато чого в ЄС догори дриґом», — сказав Кулеба.

Очільник МЗС зазначив, що центрально європейська єдність зробить європейський союз зовсім іншим. Кулеба зауважив, що коли українці чують розмови про те, що спочатку треба реформувати ЄС, а потім пустити туди Україну, то треба розуміти, що одна з цілей цієї реформи полягатиме в тому, щоб запобігти тектонічним зсувам в Європейському Союзі після того, як Україна стане його членом.

«Позитивна новина – це те, що в ЄС вже всі погодились з думкою, що членство України неминуче, і воно буде набагато швидше ніж комусь здається», — додав Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У ЄС анонсували 11-й пакет санкцій проти рф

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *