У Ватикані другий рік поспіль провели хресну ходу з українцем та росіянином, посол зробив заяву

По | 08.04.2023

КИЇВ. 8 квітня. Todaysdays. В одному з головних великодніх ходів у Римі в Страсну п’ятницю, 7 квітня, взяли участь двоє юнаків — з України та росії. Під час традиційної Хресної ходи (Via Crucis) біля Колізею вони зачитали послання світу на десятому стоянні Ісуса, пише Todaysdays з посиланням на DW.

Деталі

Юнак з України у своїй промові розповів, як після початку повномасштабного вторгнення рф в Україну йому довелося втікати до Італії і навів приклад слова своєї бабусі — та втішала його у важкі хвилини, кажучи, що «за допомогою Бога мир повернеться».

Росіянин у своїй промові звернувся до Ісуса, попросивши миру в усьому світі і «щоб ми всі могли бути братами і сестрами». За словами юнака, він втратив дідуся, батька та брата після того, як усі вони були відправлені в Україну в межах мобілізації, що пройшла в росії.

Ще перед Хресною ходою посол України у Ватикані Андрій Юраш зауважив у Twitter, що зі ЗМІ стало відомо, що такою ходою хотіли «символізувати трагедію війни». «Російський хлопець розкаже про свого вбитого брата та зниклого тата й дідуся. Але він просто забув згадати: його родичі приїхали в Україну, щоб убити не лише батька українця, а всю його родину, а не навпаки», — зауважив Юраш.

Додамо

Папа Римський пропустив церемонію хресної колії через проблеми зі здоров’ям. 

Доповнення

Торік у Ватикані попри протести також все одно провели хресну ходу з українкою та росіянкою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *