Українське командування не шкодує життя військових – росія запустила нове ІПСО

По | 14.04.2023

КИЇВ. 14 квітня. Todaysdays. росіяни запустили нове ІПСО – буцімто українське військове командування не шкодує життя українських військових. Про це написала заступник Міністра оборони України Ганна Маляр у своєму Telegram, передає Todaysdays.

Цитата

«Сьогодні російські Іпсо знову сконцентрувались на темі Бахмута і запускають всі один наратив — нібито українське військове командування не шкодує життя військових», — написала Маляр.

Деталі

Як зазначила заступниця Міністра оборони, це вже не вперше, коли росіяни забирають собі тексти українського командування щодо росіян і видають за власні.

Ганна Маляр зауважила, що мета таких російських вкидів — підірвати довіру до рішень українського військового командування та спровокувати невдоволення українського суспільства.

«Насправді ж, цифри і факти говорять самі за себе. Втрати росіян у Бахмуті в рази вищі. Бувають дні коли різниця сягає 10-ти разів.

Не шкодують людей ті, хто дає команду наступати на нашу землю і хто сконцентрував у Бахмуті найбільші свої зусилля аби будь-якою ціною взяти місто під контроль. Ми ж натомість обороняємось і зупиняємо ворога від просування вглиб території. На жаль — це війна, і без втрат оборона неможлива», — написала Маляр.

Заступниця Міністра оборони підкреслила, що збереження життя українських бійців — приорітет військового командування, чим військові не раз пояснювали прийняті рішення під час публічних комунікацій.

Нагадаємо

Міноборони України повідомило, що військові ЗСУ на 100% забезпечені літньою формою.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *