«Укроборонпром» спільно з Польщею здійснюватиме капітальний ремонт танків Т-64

По | 08.04.2023

КИЇВ. 8 квітня. Todaysdays. Державний концерн «Укроборонпром» та найбільший виробник бронетехніки у Польщі «Polska Grupa Zbrojeniowa» спільно здійснюватимуть капітальний ремонт танків Т-64 на новостворених потужностях заводу Bumar-Łabędy у Глівіце, пише Todaysdays з посиланням на сторінку «Укроборонпрому» в Telegram.

Цитата

«Наша компанія готова створити хаб з ремонту бронетехніки, яка перебуває на озброєнні української армії. Ми маємо понад 70 років досвіду у сфері виробництва та ремонту. Переозброєння та модернізація бронетехніки стане ключовою допомогою у підтримці обороноздатності української армії. Завдяки регулярним ремонтним та сервісним роботам машини повертатимуть свою боєздатність», — заявила президент правління ZM «BUMAR-ŁABĘDY» S.A Едіта Шиманська.

Деталі

Повідомляється, що у перспективі планується поширити співробітництво й на обслуговування танків Т-72 й РТ-91, переданих Польщею Україні. Також розглядається можливість спільного обслуговування наданих Києву танків Leopard 2.

Генеральний директор «Укроборонпрому» Юрій Гусєв подякував польським партнерам за допомогу у нарощуванні обсягів бронетехніки.

«Кожна така міжнародна угода для нас – це інтеграція у виробничі ланцюжки країн-членів НАТО», — зауважив він.

Нагадаємо

«Укроборонпром» спільно з польськими партнерами вироблятиме за кордоном снаряди для танків.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *