В Офісі Президента назвали мету зливів «секретних даних» щодо України

По | 08.04.2023

8 квітня. Todaysdays. Радник керівника Офісу Президента України Михайло Подоляк у Twitter прокоментував так звані злиті «секретні» військові дані США та НАТО, частково про Україну, який розповсюдили мережею. Він заявив, що метою цього зливу є «відвернути увагу» та «внести розколи», передає Todaysdays.

Цитата

«Мета «зливів» секретних даних очевидна: 1. Відвернути увагу. 2. Посіяти сумніви та взаємні підозри. 3. Внести розколи…Це стандартна гра російських спецслужб. Береш відкриті брифінги, додаєш фіктивні відомості чи окремі елементи перехоплень і публікуєш у соц/мережах, легалізуючи «злив», — написав Подоляк.

Що передувало

Журналісти The New York Times повідомили, що цього тижня опублікували інформацію про нібито засекречені військові документи, що стосуються нібито контрнаступу Сил оборони України у війні проти росії. Високопосадовці адміністрації американського президента Джо Байдена зазначили, що Пентагон вже розслідує інцидент.

Представник Головного управління розвідки Міноборони України Андрій Юсов в ефірі одного з телеканалів розповів, що частина оприлюднених даних зібрана OSINT-засобами з відкритих джерел.

Він повідомив: «Останні десятиліття найуспішніші операції російських спецслужб проходили в фотошопі. З попереднього аналізу цих матеріалів ми бачимо брехливі цифри по втратах з обох сторін. Частина інформація явно зібрана з відкритих джерел».

Нагадаємо

NYT пише, що у соціальних мережах виявили нову партію секретних документів, які описують принципи національної безпеки США. Документи стосуються війни в Україні. Також в них йдеться про Китай та Близький Схід.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *