Військові ЗСУ на 100% забезпечені літньою формою — Міноборони

По | 14.04.2023

14 квітня. Todaysdays. Загальна забезпеченість військовослужбовців Збройних сил України літньою формою виконана на 100%, наразі формується резерв. Про це повідомляє Todaysdays посилаючись на сторінку Міністерства оборони в Telegram.

Деталі

У відомстві зазначили, що процес забезпечення бійців літньою формою є «одним з пріоритетних завдань».

«Процес відбувається планово, відповідно до норм забезпечення речовим майном військовослужбовців Збройних Сил України та Державної спеціальної служби транспорту в мирний час та особливий період. Для всіх предметів речового майна встановлено строки їх експлуатації. Звісно, враховуються об‘єктивні чинники, які можуть виникати в умовах зіткнення з ворогом та ведення бойових дій», — повідомили у Міноборони.

Повідомляється, що процес укладення договорів з постачальниками одягу проходить «повноцінно і планово». Водночас у відомстві звернули увагу на те, що є питання щодо безпечного транспортування, окремі предмети від Сил логістики до речових складів можуть надходити із затримкою.

Цитата

«На 10 квітня 2023 року потреба у костюмах літніх польових на речових складах забезпечена вже на 76%. Ще 244 тисячі комплектів знаходяться на Об‘єднаних центрах забезпечення і ще 280,9 тисячі комплектів надійде від промисловості до кінця квітня. Тобто загальна забезпеченість виконана на 100%. Навіть формується резерв», — заявили у Міноборони.

Відомство наголосило: «Речові склади Збройних Сил України мають достатньо запасів літньої форми і критична потреба відсутня. Водночас система речового забезпечення військовослужбовців постійно вдосконалюється».

Нагадаємо

Заступник міністра оборони України Ганна Маляр заявила, що у Міноборони розроблять літню польову форму для жінок. Про всі етапи її створення обіцяють інформувати додатково.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *