Volkswagen планує випустити ще 10 моделей електромобілів до 2026 року

По | 18.04.2023

КИЇВ. 18 квітня. Todaysdays. У вівторок німецький концерн Volkswagen заявив, що планує представити ще 10 моделей електромобілів до 2026 року, про це повідомляє Reuters, пише Todaysdays.

Деталі

У Volkswagen AG заявили, що компанія планує представити 10 моделей електромобілів (EV) до 2026 року і залишається прихильним до Китаю, де відомі іноземні бренди поступаються місцем перед місцевим конкурентам.

«Як VW, ми залишаємося твердо прихильними до Китаю … Наш керівний принцип — розвиток в Китаї, для Китаю на повній швидкості», — заявив у вівторок Томас Шафер, виконавчий директор VW Passenger Cars.

Доповнення

Volkswagen, бренд легкових автомобілів, який протягом десятиліть був лідером продажів у Китаї, належить до числа старих іноземних автомобільних брендів, частка яких на найбільшому автомобільному ринку світу скорочується, оскільки вони відстають від китайських колег у випуску електромобілів. У 2022 році продажі Volkswagen впали на 3,6%.

У лютому китайський виробник електромобілів BYD обігнав за продажами автомобілі Volkswagen, ставши найбільш продаваним брендом легкових автомобілів у Китаї.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Обов’язки при купівлі або продажу автомобіля у Польщі. Штрафи можуть сягати тисяч злотих

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *