Ворог намагається просуватися до центральної частини Бахмута, але захопити місто не може — Маляр

По | 01.04.2023

КИЇВ. 1 квітня. Todaysdays. Російські окупанти намагаються просуватися до центральної частини Бахмута, але захопити місто не можуть. Також вони ведуть наступальні дії в районі Авдіївки з метою оточення та блокування шляхів постачання. Про це повідомила заступниця міністра оборони Ганна Маляр у Telegram, пише Todaysdays.

Деталі

«Якщо простою мовою підсумувати зведення, то: ситуація на Сході у районах ведення оборонної операції залишається досить складною», — вказала Маляр.

З її слів, агресор проводить основні наступальні дії одночасно на чотирьох напрямках, а саме: Лиманському, Бахмутському, Мар’їнському та Авдіївському. «Переважно не має успіху», — зазначила заступниця міністра.

Цитата

«Найбільші зусилля зосереджує на встановленні контролю над Бахмутом, намагається просуватись до центральної частини міста, на окремих ділянках має незначні перемінні успіхи. Але захопити місто не може. Довкола і в самому місті тривають жорсткі бої. Також ворог веде наступальні дії в районі Авдіївки з метою оточити місто та блокувати шляхи постачання», — повідомила Маляр.

Окрім того, за її словами, «бої тривають у Білогорівці та у Мар‘їнці».

Нагадаємо

Маляр вказувала, що у Бахмуті час грає проти ворога, проте російські окупанти пішли на принцип і підняли ставки. 

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *