ВР підтримала звільнення від ПДВ та мита товари для безпеки та оборони

По | 10.04.2023

10 квітня. Todaysdays. Верховна Рада ухвалила два законопроекти, які тимчасово звільняють від ПДВ та мита операції із ввезення товарів для більш оперативного задоволення потреб оборонних структур та ефективної й своєчасної відсічі агресору. Про це повідомив у Telegram нардеп Ярослав Железняк, пише Todaysdays.

Цитата

«Рада підтримала звільнення від ПДВ та мита ввезення товарів для безпеки та оборони», — написав Железняк.

Він повідомив, що за законопроекти №9061 та №9062 підтримали 317 та 316 народних депутатів відповідно.

Железняк нагадав, що звільнити від оподаткування ПДВ операції з ввезення на митну територію України товарів, що належать Міноборони, ЗСУ, а також іншим утворенням відповідно до законів України військовим формуванням, розвідувальним органам, органам спеціального призначення з правоохоронними функціями, на які покладено функції із забезпечення оборони держави, поміщені у митний режим переробки за межами митної території України, та/або продуктів їх переробки, які повертаються на митну територію України у митному режимі імпорту після ремонту та/або обслуговування.

«Також пропонується звільнення від оподатковування ПДВ операцій з постачання послуг пов’язаних з програмним забезпеченням військового призначення, міжнародна передача якого підлягає державному контролю», — додав Железняк.

Доповнення

Уряд спростив процедуру ввезення комплектуючих для безпілотників.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *