Зеленський ввів у дію санкції РНБО проти цвк рф, «росбанку» та ще 40 осіб

По | 22.04.2023

22 квітня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський ввів у дію рішення Ради національної безпеки і оборони (РНБО) про запровадження персональних спеціальних економічних й інших санкцій щодо 40 фізичних та 382 юридичних осіб. До списку, зокрема, потрапили «росбанк», центральна виборча комісія рф, російські партії та політики, інформує Todaysdays з посиланням на сайт ОП.

Деталі

Президент указом №235/2023 увів у дію рішення РНБО від 22 квітня «Про застосування персональних спеціальних економічних та інших обмежувальних заходів (санкцій)». У списку вказано 40 громадян росії, Швейцарії, Ірану та Республіки Малі.

Згідно з указом, також обмеження введені проти 60 юридичних осіб, зокрема проти так званого «міністерства у справах цивільної оборони, надзвичайних ситуацій та ліквідації наслідків стихійних лих донецької народної республіки». Серед російських компаній, які потрапили під санкції є центральна виборча комісія рф, партії лдпр, «комуністична партія рф» та інші, «ВТБ-Девелопмент», ПАТ «росбанк».

Контроль за виконанням рішення Зеленський доручив покласти на секретаря РНБО Олексія Данілова.

Згідно з указом №236/2023, лідер держави увів у дію рішення РНБО про застосування персональних санкцій до 322 російських юридичних осіб, зокрема проти акціонерного товариства «Науково-виробнича корпорація «Космічні системи моніторингу, інформаційно-керуючі та електромеханічні комплекси», державного унітарного підприємства «Ростовський-на-Дону науково-дослідний інститут радіозв’язку».

Нагадаємо

В Україні введено санкції проти майже 5 тис фізичних осіб. Конфісковані кошти — 17 млрд грн спрямовані до цільового фонду бюджету України.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *