Зеленський знову зібрав Ставку: обговорили запобігання витоку інформації про плани Сил оборони

По | 07.04.2023

7 квітня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача, обговорили заходи із запобігання витоку інформації стосовно планів Сил оборони України, пише Todaysdays з посиланням на пресслужбу Глави держави.

Деталі

«Президент України Володимир Зеленський у п’ятницю провів чергове засідання Ставки Верховного Головнокомандувача», — ідеться у повідомленні.

Головнокомандувач Збройних Сил України Валерій Залужний, як вказано, поінформував учасників про оперативну обстановку на основних напрямках фронту.

Командувачі оперативно-стратегічних угруповань військ доповіли про перебіг бойових дій на ділянках фронту в межах зон їхньої відповідальності.

Начальник Головного управління розвідки Міноборони Кирило Буданов розповів про ймовірні дії ворога в найближчий період.

Цитата

«Крім того, члени Ставки детально розглянули перебіг формування та укомплектування озброєнням нових бригад. Також було приділено увагу рівню підготовки особового складу.

Окремо учасники засідання зупинилися на заходах із запобігання витоку інформації стосовно планів сил оборони України», — повідомили в ОП.

Нагадаємо

У Пентагоні розслідують витік секретних планів НАТО та США

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *