Знущання з морських котиків в Одесі: поліція проводить перевірку

По | 18.04.2023

18 квітня. Todaysdays. Поліція проводить перевірку щодо появи відео з морськими котиками, яких ймовірно, взяли в оренду в одеському дельфінарії «Немо». Про це журналісту Todaysdays повідомили в пресслужбі Одеської обласної прокуратури.

Цитата

«… ще проводитися перевірка за зверненям», — сказали в прокуратурі.

Доповнення

Представники руху із захисту прав тварин UAnimals звернулися до поліції через появу відео, на якому фігурують морські котики, ймовірно, взяті в оренду в одеському дельфінарії «Немо».

На відео видно, що в готельному номері є морські котики, яких, імовірно, надали з дельфінарію для фотосесії.

Додамо

Todaysdays детально описував скандал, що розгорівся довкола готелю та дельфінарію в Одесі. Послуги з проведення зйомок з тваринами офіційно пропонуються на сторінках закладів, однак, там не йде мова, що тварину можна взяти, наприклад, до готельного номеру. На одному з відео в мережі видно, що морська тварина лежить на ліжку в номері.

У дельфінарії «Немо», якій пов’язують з депутатом Одеської міськради Андрієм Кісловським та родичем колишнього віце-мера міста В’ячеславом Кучуком, на ситуацію відреагували коментарем, що їхні морські котики є соціальними і подібні дії є для них звичними.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *