Пленум Верховного Суду о 15:30 вирішуватиме питання висловлення недовіри Князєву

16 травня. Todaysdays. Засідання Пленуму Верховного Суду з порядком денним про висловлення недовіри голові Верховного Суду Всеволоду Князєву призначено на вівторок на 15:30, повідомляє кореспондент Todaysdays з посиланням на трансляцію суду.

Цитата

“Засідання Пленуму Верховного Суду з порядком денним про висловлення недовіри голові Верховного Суду Всеволоду Князєву відбудеться у вівторок о 15:30”, – повідомили на засіданні.

Доповнення

Зазначимо, що під час Пленуму голові Верховного Суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі у розмірі 2,7 млн доларів, ініціювали висловлення недовіри.

Добою раніше НАБУ викрило факт одержання хабаря Головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Згодом, у САП підтвердили затримання Князєва.

Наразі повідомлення про підозру йому ще не вручили.У НАБУ підтвердили, що у справі щодо корупції у Верховному Суді фігурує власник фінансової групи «Фінанси та кредит».

Бюро опублікувало фото сейфів з грошима після проведених обшуків у справі щодо затримання голови Верховного Суду Всеволода Князєва, підозрюваного в отриманні хабаря, що пов’язано із ухваленням судом рішення в інтересах власника групи «Фінанси і кредит».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: