У Верховному Суді призначили нового тимчасово-виконуючого обов’язки голови

16 травня. Todaysdays. У Верховному Суді призначили тимчасово-виконуючого обов’язки голови ВС. Ним став Дмитро Луспеник, пише Todaysdays з посиланням на трансляцію засідання суду.

Деталі

Під час засідання було проголошено, що допоки не буде обраний новий голова, його обов’язки виконуватиме суддя з найбільшим стажем.

Наразі це — Луспеник Дмитро Дмитрович.

Доповнення

Під час Пленуму голові Верховного Суду Всеволоду Князєву, якого затримали на хабарі у розмірі 2,7 млн доларів, ініціювали висловлення недовіри.

Добою раніше НАБУ викрило факт одержання хабаря Головою Верховного Суду Всеволодом Князєвим.

Згодом, у САП підтвердили затримання Князєва.

Наразі повідомлення про підозру йому ще не вручили.

У НАБУ підтвердили, що у справі щодо корупції у Верховному Суді фігурує власник фінансової групи «Фінанси та кредит».

Бюро опублікувало фото сейфів з грошима після проведених обшуків у справі щодо затримання голови Верховного Суду Всеволода Князєва, підозрюваного в отриманні хабаря, що пов’язано із ухваленням судом рішення в інтересах власника групи «Фінанси і кредит».

Під час проведення невідкладних слідчих дій, було вилучено частину предмета злочину, зокрема під час обшуку у головного фігуранта та інших учасників злочинного угрупування.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Хабар у 3 мільйони доларів: Князєву висловили недовіру і припинили його повноваження голови ВС

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: