Нідерланди та Великобританія створять “коаліцію винищувачів” для надання Україні F-16

17 травня. Todaysdays. Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте працюватимуть над створенням міжнародної коаліції винищувачів для забезпечення України літаками F-16. Про це вони домовились на саміті Ради Європи, повідомив голова Офісу Президента Андрій Єрмак у Telegram, пише Todaysdays.

Цитата 

“Прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак та прем’єр-міністр Нідерландів Марк Рютте домовилися, що працюватимуть над створенням міжнародної коаліції винищувачів для забезпечення України бойовими повітряними можливостями, підтримуючи всім, від навчання пілотів до закупівлі літаків F16.

Нам потрібні винищувачі і ми дякуємо союзникам за рішення працювати у цьому напрямку. Зокрема, готовність навчати пілотів підтвердила також Бельгія”, — йдеться у повідомленні. 

Доповнення

Єрмак також зазначив, що прем’єр-міністр Великої Британії підтвердив свою віру в те, що місце України в НАТО. 

Нагадаємо 

Президент України Володимир Зеленський у вечірньому відеозверненні заявив, що “коаліцію винищувачів”, крім Британії та Франції, підтримали також Нідерланди.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: