Уряд Нідерландів відмовляється коментувати прогрес у питанні F-16 для України

17 травня. Todaysdays. Міністр закордонних справ Нідерландів Вопке Хукстра у середу заявив, що в міжнародних переговорах про можливе постачання винищувачів F-16 Україні немає прогресу, повідомляє Reuters, пише Todaysdays.

Цитата

«Ми ще не досягли рішення», — сказав Хукстра, відповідаючи на запитання про анонсовані раніше переговори нідерландців з Великою Британією, Данією, Бельгією та іншими партнерами про можливу поставку F-16 в Україну.

«Коли ми будемо готові перетнути цей міст і будемо готові повідомити про це, ми це зробимо», — зазначив він.

Доповнення

У заяві у вівторок прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунак заявив, що він домовився зі своїм колегою з Нідерландів Марком Рютте «працювати над створенням міжнародної коаліції для забезпечення України бойовою авіацією, від навчання до забезпечення літаків F-16».

Раніше цього місяця під час візиту Президента України Володимира Зеленського до Нідерландів Рютте заявив, що переговори про можливу передачу Україні винищувачів F-16 просуваються.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: