Зустріч спецпредставника Китаю із Зеленським відбудеться сьогодні ввечері — AFP

17 травня. Todaysdays. Очікується, що у середу президент Володимир Зеленський прийме спеціального посланця Китаю, який прибув до Києва для сприяння переговорам під керівництвом Пекіна щодо припинення війни в Україні, інформує AFP, пише Todaysdays.

Деталі

Спеціальний посланник Китаю Лі Хуей прибув у вівторок до української столиці для дводенних переговорів із владою в рамках європейського турне щодо просування плану Пекіна з врегулювання війни з росією.

Високопоставлений український чиновник повідомив AFP на умовах анонімності, що зустріч Зеленського та Лі «можлива у другій половині дня».

Додамо

Лі, найвищий китайський дипломат, який відвідав Україну, прибув до Києва через три тижні після телефонної розмови Зеленського з китайським лідером Сі Цзіньпіном.

Сі прагне позиціонувати Китай як нейтрального посередника і відвідав москву в березні та був розкритикований за відмову засудити атаку кремля.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: