САП заявила про розголошення даних у справі Князєва: розслідуватиме управління внутрішнього контролю НАБУ

КИЇВ. 18 травня. Todaysdays. Правоохоронцями зареєстровано кримінальне провадження через розголошення даних досудового розслідування у справі ексголови Верховного Суду Всеволода Князєва та його спільника, які стосуються проведення конкурсу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів, що були вилучені під час проведення обшуку в кабінеті Князєва. Про це Todaysdays інформує з посиланням на повідомлення САП.

Цитата

«Прокурором САП ініційовано розслідування кримінального провадження за фактом розголошення даних, що становлять таємницю досудового розслідування, у справі стосовно колишнього голови Верховного Суду та його спільника, викритих на одержанні неправомірної вигоди. 18 травня 2023 року відповідні відомості зареєстровані у ЄРДР. Правова кваліфікація – ч. 3 ст. 387 КК України», — ідеться в повідомленні.

Деталі

Повідомляється, що «досудове розслідування доручено Управлінню внутрішнього контролю Національного антикорупційного бюро України».

«Розголошення охоронюваної законом інформації є незаконним, і може завдати непоправної шкоди інтересам держави. Особи, які незаконно розголосили охоронювані законом матеріали, які стосуються проведення конкурсу до Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, що були вилучені під час проведення негласних слідчих (розшукових) дій в кабінеті колишнього голови Верховного Суду, мають понести передбачене українським законом покарання», — зазначається в повідомленні.

У САП наголосили, що «інформація та матеріали, що були отримані в межах досудового розслідування та які стосуються конкурсу на обрання членів ВККС, будуть надані на запит Вищої ради правосуддя, який вже надійшов та перебуває на опрацюванні у Спеціалізованій антикорупційній прокуратурі».

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: