Зеленський на полях саміту G7 зустрівся з прем’єром Індії Моді: запросив приєднатися до формули миру

20 травня. Todaysdays. Президент України Володимир Зеленський на полях саміту G7 у Японії зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Як зазначив Глава держави, він запросив Індію приєднатися до української формули миру, а також розповів індійському прем’єру про гуманітарні потреби України, пише Todaysdays.

Цитата

«У межах візиту до Японії та участі в саміті країн «Групи семи» зустрівся з прем’єр-міністром Індії Нарендрою Моді. Під час зустрічі розповів про потреби України в гуманітарному розмінуванні та мобільних шпиталях. Докладно проінформував Нарендру Моді про ініціативу української формули миру та запросив Індію приєднатися до її реалізації», — написав Зеленський у соцмережах.

«Війна принесла багато криз і страждань. Депортовані діти, заміновані території, знищені міста, зруйновані долі. Дякую Індії за підтримку територіальної цілісності й суверенітету нашої країни, зокрема на майданчиках міжнародних організацій, і за надання гуманітарної допомоги Україні», — зазначив Президент.

Нагадаємо

Зеленський на полях саміту G7 зустрівся також з прем’єрами Італії та Великої Британії.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: