Китай засудив саміт G7, застерігши демократичних лідерів від тиску на Пекін

КИЇВ. 21 травня. Todaysdays. Китай різко засудив саміт G7, застерігши лідерів демократичних сил, які зібралися в Японії, не тиснути на Пекін щодо Тайваню та інших спірних тем. Про це пише Todaysdays з посиланням на New York Times.

Деталі

У Китаї відреагували на заклики лідерів країн саміту G7 до «конструктивних і стабільних відносин» з Китаєм, а також до «миру та стабільності» в Тайванській протоці.

«Група Семи говорить на високих тонах про «рух до мирного, стабільного, процвітаючого світу», але те, що вона робить, — це перешкоджає міжнародному миру, завдає шкоди регіональній стабільності та пригнічує розвиток інших країн.

G7 проігнорувала серйозне занепокоєння Китаю та наполягала на маніпулюванні темами, пов’язаними з Китаєм, а також на грубому втручанні у внутрішні справи країни», — заявили в МЗС Китаю.

Міністерство закордонних справ Китаю додало, що навіть відносно м’які коментарі лідерів G7 щодо Тайваню є неприйнятним втручанням.

«Тайвань — це Тайвань Китаю. Вирішення тайванського питання – це справа самого китайського народу», — наголосили там.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: G7 закликала Китай тиснути на росію для виведення нею військ з України

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: