П’ятеро іранських прикордонників убито в ході сутичок на кордоні із Пакистаном

КИЇВ. 21 травня. Todaysdays. П’ятеро іранських прикордонників було вбито у зіткненні з невідомою озброєною групою, яка намагалася проникнути в країну неподалік пакистанського кордону, інформує Todaysdays посилаючись на АР.

Деталі

Бойові дії відбулися у місті Сараван у південно-східній провінції Сістан та Белуджистан, приблизно за 1360 кілометрів на південний схід від столиці Тегерана. У повідомленні йдеться, що бойовики покинули цей район із втратами.

Державне телебачення спочатку повідомило, що шістьох охоронців було вбито, але пізніше уточнило, що загинуло п’ятеро. У ході зіткнення також було поранено двох прикордонників.

Доповнення

Цей район є однією з найменш розвинених частин Ірану. Відносини між переважно сунітськими жителями регіону та шиїтською теократією Ірану давно є натягнутими.

У четвер найвищі керівники Пакистану та Ірану відкрили перший прикордонний ринок на тлі потепління відносин між двома країнами.

Розташований у віддаленому селі Пашин у пакистанській провінції Белуджистан на південному заході, ринок є першим із шести, побудованих уздовж пакистано-іранського кордону відповідно до угоди, підписаної обома сторонами у 2012 році.

Прем’єр-міністр Пакистану Шахбаз Шаріф та президент Ірану Ебрагім Раїсі також відкрили лінію електропередачі, яка забезпечить деякі віддалені райони Пакистану іранською електроенергією.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: