ПА НАТО визнала злочини рф проти України геноцидом, а режим у росії рашизмом — нардеп

22 травня. Todaysdays. Парламентська асамблея НАТО визнала злочини росії проти України геноцидом, а режим в рф — рашизмом. Про це повідомив голова постійної делегації України у ПА НАТО, народний депутат Єгор Чернєв у Facebook, пише Todaysdays.

Цитата

«Парламентська асамблея НАТО визнала злочини росії проти України геноцидом, а терористичний режим в рф — рашизмом. Одностайно. На сесії Асамблеї в Люксембурзі ми добилися прийняття надзвичайно сильної декларації, яка буде мати далекосяжні політичні наслідки», — написав Чернєв.

Деталі

Окрім того, з його слів, ПА НАТО закликала уряди своїх країн «відкрито оголосити на саміті у Вільнюсі про те, що Україна стане членом Альянсу, і погодити наступні конкретні кроки для вступу України до НАТО».

Він назвав це нашою дипломатичною перемогою і додав, що «всі наші ключові побажання щодо фінального тексту декларації враховані».

«Там є і підтримка міжнародного трибуналу, і допомога Україні до перемоги і після неї, і засудження ідеології рашизму, і відновлення територіальної цілісності, і санкції, і репарації, і план Маршалла, і багато іншого», — зазначив Чернєв, зауваживши, що за «прямі та чіткі» формулювання «довго боролися».

«Фундамент до саміту НАТО у Вільнюсі закладений. Парламентарі країн Альянсу свою позицію висловили. Тепер справа за урядами», — підсумував Чернєв.

Нагадаємо

Незаконну масову депортацію українських дітей російською окупаційною владою визнано геноцидом — відповідну резолюцію підтримали у ПАРЄ. 

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: