Зеленський: рф повинна передати ЗАЕС під повний контроль України та МАГАТЕ

22 травня. Todaysdays. росія повинна передати ЗАЕС під повний контроль України та МАГАТЕ. Про це сказав Президент України Володимир Зеленський під час пресконференції у межах саміту «Групи семи», передає Todaysdays.

Деталі

Так, Президент України під час візиту до Японії заявив, що росія має припинити свій ядерний шантаж і передати контроль над тимчасово окупованою Запорізькою АЕС Україні та МАГАТЕ.

«Тут у Хіросімі я для того, щоб світ почув український заклик до об’єднання. росія розтоптала все цивілізоване. Понад рік вона продовжує окупацію нашої найбільшої в Європі АЕС…

Україна запропонувала формулу миру, пунктом якої є радіаційна та ядерна безпека. росія повинна відмовитися від радіаційного і ядерного шантажу світу, повинна передати АЕС, яку зараз окупує, під повний контроль України і МАГАТЕ», – сказав Зеленський.

Він додав, що Україна як ніхто інший знає — що таке радіаційна катастрофа. Тож, світ має діяти, аби зупинити росію.

«Якщо хтось у світі ще здатен ігнорувати інші воєнні злочини росії, такий її злочин проти людства точно мусить спонукати до дій кожного. Це кажемо ми — Україна, якій довелося пережити радіаційну катастрофу Чорнобильську 1986 року.

Уявіть, саме через цю зону російські війська вели наступ. Вони рили окопи прямо в тих лісах, де ще за радянських часів закопували забруднені радіацією матеріали. Якщо залишити без наслідків такий рівень зла і дурості, який є в діях росії, світ неминуче стане руїною. Це лише питання часу, коли інші злочинці на державних посадах захочуть аналогічних воєн», — додав Глава держави.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Зеленський порівняв зруйновані українські міста з Хіросімою після ядерного удару

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: