«Ніякої України не було в історії людства»: путін видав чергову маразматичну заяву

23 травня. Todaysdays. російський диктатор володимир путін знову взявся за маразматичні заяви на історичні теми і знову заявив, що «радянська влада створила радянську Україну», а до того, мовляв, «ніякої України не існувало в історії людства», передає Todaysdays із посиланням на росЗМІ.

Деталі

Поговорити про історію путін вирішив із головою конституційного суду рф валерієм зорькіним і одразу ж зазначив, що до створення УРСР «жодної України не було в історії людства».

«Радянська влада створила радянську Україну, це добре відомо. А до цього жодної України не було в історії людства», — сказав російський диктатор.

Нагадаємо

Уже не вперше путін береться говорити про історію України і робить фейкові заяви. Так, перед вторгенням у лютому 2022 року російський диктатор заявив, що Україна виникла виключно в результаті дій більшовиків та Леніна. Історики ж заяви путіна спростовують, називаючи їх дурницями.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: