Фінляндія направить Україні додаткову військову допомогу на 109 млн євро

25 травня. Todaysdays. Фінляндія поставить Україні додаткову військову допомогу на 109 мільйонів євро. До неї входить, зокрема, зенітне озброєння та боєприпаси. Про це інформує Todaysdays з посиланням на повідомлення Міністерство оборони Фінляндії.

Деталі

«Президент Республіки ухвалив рішення з цього питання 25 травня 2023 року на підставі пропозиції уряду», — йдеться у повідомленні.

Зазначається, що це шістнадцяте постачання військової допомоги з Фінляндії до України. До неї входить, зокрема, зенітне озброєння та боєприпаси.

Вартість нового пакету військової допомоги оцінюється в 109 мільйонів євро.

«Фінляндія продовжить підтримувати Україну разом із нашими міжнародними партнерами. Вартість всіх пакетів оборонної допомоги, доставлених Фінляндією Україні, зараз становить 1,1 мільярда євро», — заявив міністр оборони Фінляндії Анті Кайкконен.

Також повідомляється, що у додатковій допомозі враховували як потреби України, так і ресурсну ситуацію сил оборони.

Доповнення

Президент Фінляндії Саулі Нііністьо заявив, що країна не може передати Україні літаки Hornet, доки їх не замінять на сучасні, на що можуть піти роки, і вони стануть непридатними.

Понравилась статья? Поделиться с друзьями:
Добавить комментарий

;-) :| :x :twisted: :smile: :shock: :sad: :roll: :razz: :oops: :o :mrgreen: :lol: :idea: :grin: :evil: :cry: :cool: :arrow: :???: :?: :!: